ANGAJĂM

Agent marketing

Candidatul ideal

Conditia de baza: sa zambeasca clientului :)

Sa fie o persoana motivata

Sa fie pregatit sa invete si sa ofere o experienta foarte buna in activitatea sa de vanzare si relationare cu clientul

Orientat spre client (adica asculta mai mult decat vorbeste)

Minim studii liceale cu BAC, maxim doctorat :)

Descrierea jobului

Cum arata o zi din activitatea ta?

  • interactionezi in mod direct cu clientii in scopul promovarii si vanzarii de servicii
  • deplasare in teren 80% din activitate (permisul de conducere categoria B constitue avantaj)
  • faci facturi si incasezi numerar de la clienti
  • program de Luni pana Joi
  • tinuta business (imaginea ta, reprezinta imaginea firmei)

Beneficii

  • Training gratuit si platit in prima luna de activitate
  • Pachet salarial fix + procent din vânzări
  • Comisioane variabile platite in functie de performanta oferind posibilitatea de a-ti mari considerabil veniturile prin bonusuri (300-800 euro)
  • Bonusuri saptamanale castigate de catre cei mai buni in cadrul unei competitii
  • Premii de sarbatori
  • Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu dinamic, distractiv, provocator alaturi de o echipa tanara si harnica
  • Angajament pe termen lung (contract de munca pe perioada nedeterminata)

Descrierea companiei

Dincolo de a fi o companie de marketing, noi ne dorim sa aducem un impact pozitiv in societate ajutand afacerile din Transilvania sa creasca mai rapid, sa fie mai sustenabile si sa devina mai competitive, combinand marketingul direct cu cel online.

Pentru noi, marketingul inseamna:

- crestere, indiferent ca se face prin vanzari mari sau prin idei noi si strategii de marketing

- oferirea solutiilor practice cu rezultate imediate

- promovarea si distribuirea serviciilor intr-un mod optimizat pietei actuale

Credem in tine! Aplica acum!

FORMULAR

Dacă ești interesată completează formularul și te vom contacta

Trimitere formularului...

! Problemă server.

JUICE! Te vom contacta în scurt timp!

Dacă ai citit acest anunț și te potrivești descrierii de mai sus,

trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa jobs@cuponas.ro sau sună-ne la 0756-237-047

Te așteptăm în echipă.  :)

P.S. Te rog, dă un SHARE. Poate ai prieteni care să fie în căutarea unui loc de muncă atractiv.  :)

Mulțumim!